Ana Restoranımızda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğini açık büfede sunmaktadır. Dünya mutfakları ve yerel mutfağımızın farklı lezzetlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dilerseniz farklı lezzetler ile sizlere sunulan, özel menülerden oluşan seçeneklerimizden, ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Havuz barımız sabah saat 10:00’dan 24:00’a kadar her şey dahil servis ile hizmet verilmektedir. Gece saat 24:00 – 10.00 arası tüm içecekler ücretlidir.

Her şey dahil sistemi içerisinde çay, kahve, su, soda ve türevi asitli içeceklerimiz bardak servisi ile sunulmaktadır. Teneke kutu ve şişe talep etmeniz durumunda içecekler ücrete tabidir. Yerli alkollü içecekler dışında, Kokteyl ve ve ithal içki siparişleriniz de ücretlendirilir. Her şey dahil ile alakalı geniş bilgiler giriş gününüzde Resepsiyonda tarafınıza verilecektir.

24 saat oda servisimiz bulunmakta ve servisimiz resepsiyon üzerinden sağlanılmaktadır. Bu servis soft içecekler, çorba, sandviç ve Club Tost menülerinden ibarettir.

Hizmetlerimiz

Oda Servisi

Ücretsiz Wifi

Restaurant

Kokteyl bar

Ücretsiz Otopark

Havuz

Spa

Özel Odalar

Sizi
Arayalım

kapat